Samozřejmě u nás můžete nakoupit nové počítače a notebooky, tiskárny, monitory, a další příslušenství. Zpravidla na objednávku. 

Drobné příslušenství jako jsou myši, flashdisky, 
externí disky, redukce, kabely, atd.. většinou držíme SKLADEM. 

Náhradní díly k notebookům jako jsou například klávesnice, displeje, atd. dodáváme pouze s montáží, samostatně ne.

Repasované počítače a notebooky

Dodáme vám repasovaný počítač nebo notebook, který vám bude nejvíce sedět!

Proč kupovat repasované produkty?
Zpravidla se jedná o stroje vyšších modelových řad, které mají znatelně delší životnost než nová zařízení z lowendových sérií, které jsou specifické hlavně svou nízkou cenou.

Každý produkt, který prodáváme, je zkontrolován, vyčištěn a otestován. Zpravidla obsahuje nové díly jako SSD disk, či baterii. Zároveň je produkt opatřen zárukou 12 – 24 měsíců.

Zde je pár důvodů, proč se repasované zboží vyplatí:

  1. Vysoké úspory ve srovnání s novým hardwarem
  2. Vysoká kvalita zařízení a spolehlivost
  3. Udržitelnost životného prostředí
  4. Úspory na licencích

Adaptéry a baterie

Dodáme vám baterie a napájecí adaptéry pro vaše notebooky

Veškeré baterie do notebooků, stejně jako napájecí adaptéry pro notebooky a All-in-One PC bereme přímo od výrobců. Alternativní baterie a adaptéry jsou levnější než originální, nicméně stejně kvalitní jako ty originální! Spolupracujeme se dvěma dodavateli (výrobci) aby jsme pokryli kompletní poptávku.

Pro objednávku potřebujeme vidět vaši původní baterii, nebo adaptér, případně stačí fotografie štítku na nich. Pokud ani to není možné, tak přesný typ zařízení…

Pokud je baterie integrovaná v notebooku (není uživatelsky bez nářadí vyměnitelná), dodáváme je také, ale pouze s montáží, samostatně ne!

Bazarové věci

Někdy máme v nabídce i bazarové počítače, notebooky, příslušenství,… 

Kompletní nabídka zde:
https://1url.cz/@pocitaceliberec

Prodej licencí

Zprostředkování prodeje licencí Microsoft, prodej antivirových licencí

Ve spolupráci s našimi partnery vám nabízíme zprostředkování prodeje licencí Windows, a dalšího software od společnosti Microsoft (např. MS Office) a to jak elektronických tak hmotných.

Dále nabízíme prodej licencí ESET (jsme ESET BRONZE Partner), ale i dalších firem (např. Kaspersky, Norton, AVG, Avast, …)